18 лютого 2017 року у Фонді пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія під керівництвом Голови Фонду Наталії Шевчук відбулась робоча нарада за участі духівника о. Романа Будзинського, о. Петра Зуєва, протодиякона Юрія Хомича, іподиякона Андрія Палцана та Івана Бойка.

Під час наради обговорювали підготовку заходів до другої річниці упокоєння Блаженноспочилого Владики Мефодія. Керівництвом Фонду був затверджений план подальшої роботи щодо увіковічення пам’яті, зокрема перейменування однієї з вулиць в Тернополі та встановлення пам’ятника Митрополиту Мефодію.

Слухали Голову Фонду Наталію Шевчук, яка повідомила, що завершено роботу з підготовки до друку книги «КИЇВСЬКИЙ ПСАЛТИР (1643) в українській транслітерації», яку планують видати до другої річниці смерті Блаженнішого Митрополита Мефодія, та представила для обговорення макети обкладинок та форзацу майбутнього видання.

На завершення наради Наталія Шевчук щиро подякувала усім за плідну і сумлінну працю та висловила сподівання на звершення запланованих заходів щодо увіковічнення пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія.

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія