Сьогодні, 28 лютого, святкує свій день народження відомий громадський та культурний діяч, почесний громадянин міста Києва, повний кавалер ордену святого рівноапостольного Володимира Великого, колекціонер, президент благодійного  культурологічного фонду  «Український Ренесанс», засновник Київського міського музею «Духовні скарби України» та близький друг Блаженнішого Митрополита Мефодія Паламарчук Ігор Тарасович.

Не секрет, що прожиті іменинником роки – це справжнє багатство, яке обчислюється не грішми, а добрими вчинками. Ігор Тарасович, як ніхто інший, зумів зберегти вікові традиції та давнє мистецтво українського народу, водночас підтримуючи розвиток нових напрямків творчості у сучасних митців. Його зусиллями кожен з нас може побачити унікальні старовинні ікони та поринути у чудодійну намолену атмосферу давнини.

В цей світлий день Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія приєднується до численних привітань. Прийміть від нас щирі побажання радості, миру та всіх земних благ. Нехай будь-яка Ваша справа приносить радість, а кожен новий день буде насиченим і плідним на гарні вчинки. Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас та Вашу родину від усіх негараздів і дарують здоров’я, благодать та довголіття, душевний спокій й всеблагих успіхів у Вашій самовідданій праці.

З молитвою та повагою до Вас,

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія
Наталія Шевчук