Українські оборонці перебувають у російському полоні вже 14 місяців. Усередині найтяжчих часів спільнота “Азов” згадала про більше ніж тисячу оборонців Маріуполя. Серед них – понад 700 “азовців” та 300 бійців інших підрозділів 12-ї бригади спеціального призначення Національної гвардії України “Азов”. Ми пам’ятаємо про них у наших молитвах та бажаємо їм скорішого повернення додому. Нехай мир найсильніший та переможе всі тіні війни.

Молитва за ув’язнених, полонених та депортованих українців – віримо, молимось і чекаємо кожного додому.

Українські оборонці перебувають у російському полоні вже 14 місяців 

У російському полоні вже 14 місяців знаходяться оборонці Маріуполя, серед яких близько 700 “азовців” та 300 бійців інших підрозділів 12-ї бригади спеціального призначення НГУ “Азов”.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва до святого Пантелеймона за ув’язнених, полонених та депортованих українців

Боже Всемогутній, щедрий на милосердя та доброту, ми звертаємося до Тебе з проханням за наших співвітчизників, що зазнали неволі та ув’язнення під час україно-російської війни. Ми пам’ятаємо про Твого великомученика Пантелеймона, який був цілителем та покровителем праведних, що страждали в неволі перебуваючи.

Молимося Тобі, Господи, нехай Твоя милість огорне їх на чужині та подарує надію, силу в цей тяжкий час випробувань. Нехай Твій благодатний дотик зцілить їх душі та тіла, надасть спокій та запалить світло у серцях. Дай їм розуміння, що Ти є з ними в кожному моменті їхнього ув’язнення.

Просимо, Господи, даруй рідним та близьким терпіння та силу переживати важкість розлуки. Нехай вони відчувають Твою турботу та близькість, і молитвами святого Пантелеймона отримають полегшення мук та заступництво.

Молимося Тобі, Господи, через заступництво святого великомученика Пантелеймона, щоб він поклав свою молитовну спасительну руку на тих, хто знаходиться у засланні, мучиться, карається та сподівається на повернення до рідних. Нехай Твоя благодать допомагає їм зберегти віру, надію та мужність. В ім’я Отця, Сина та Святого Духа, Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія