На території “Софії Київської” відбулася урочиста передача Вифлеємського Вогню, який став символом братерства та взаємної допомоги. Цей світлий символ надії тепер розповсюджується в усі куточки України завдяки військовим, громадським і волонтерським організаціям.

Марафон добрих справ та підтримка воїнів: Вифлеємський Вогонь освітив серця України

У Києві на території “Софії Київської” провели першу офіційну передачу Вифлеємського Вогню в Україні до військових, громадських і волонтерських організацій.

«Це символічний вогник, який символізує братерство, допомогу іншим, передачу світла і добра. В останні роки він вже став символічним для українців, оскільки підтримки та взаємної допомоги потребує багато з нас. Відповідно, в цьому році він в черговий раз приїхав до нас з Відня. Привезли його до Києва, і сьогодні відбулася передача вогню, як символ подяки військовим та волонтерським спільнотам», – сказала Голова «Пласту» в Україні Ксенія Дремлюженко.

Вона зазначила, що далі через Укрзалізницю вогонь розповсюдять у всі куточки країни, де пластуни будуть перепалювати вогонь і поширювати у своїх громадах. Доставлять лампадку також на передову для захисників і захисниць разом із різдвяними подарунками.

Також у рамках заходу відбувся марафон добрих справ для наших військових, де пластуни і гості виготовляли окопні свічки, нашоломники, браслети й листи.

Дремлюженко підкреслила, що марафон і надалі триватиме, і все виготовлене передаватимуть військовим на фронт.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму. Літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам.