В інтерв’ю газеті El Mundo, дружина Президента України Олена Зеленська поділилася своїми думками про свою дипломатичну роботу та підтримку України у світі. Вона зосереджується на історіях звичайних людей, які постраждали від російського нападу, та висловлює свою вдячність українським жінкам-військовим. Олена Зеленська також говорить про відмінність цінностей між Україною та Росією та надію на проведення необхідних реформ для приєднання України до Європейського Союзу.

Олена Зеленська: Посттравматичне зростання і дипломатична робота для підтримки України

Дружина Президента України Олена Зеленська в інтерв’ю іспаномовній газеті El Mundo розповіла про свою дипломатичну роботу для підтримки нашої держави у світі.

«Я намагаюся пояснити, що відбувається в Україні, в особистому, неофіційному ключі, фокусуючись на історіях звичайних людей.

Факти й статистика і так є у пресі, я ж розповідаю про конкретних людей, які постраждали від російського нападу», – зазначила перша леді.

Вона також висловила захоплення українськими жінками-військовими.

«Вони добровільно обрали найскладніший шлях. Дуже їм вдячна. Завдяки, зокрема, їм ми перебуваємо тут і розмовляємо через 16 місяців вторгнення», – наголосила дружина Президента.

Олена Зеленська також розповіла про відмінність цінностей України та Росії: «Поки ми у нас тривало ухвалення Стамбульської конвенції щодо захисту жінок від усіх форм насильства, росіяни свій власний закон скасували. Українське суспільство рухається до європейської толерантності щодо всіх своїх громадян. Це повільна трансформація, але вона відбувається».

Перша леді висловила сподівання на те, що Україна проведе всі реформи, необхідні для перебування у Європейському Союзі.
«Чудово розумію, як багато роботи постає перед нами. Але вірю у посттравматичне зростання», – зазначила дружина Президента.

Джерело – Офіс Президента