27 липня 2023 року парламент України підтримав відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики. За проголосували 321 депутат, що призвело до несподіваного повороту у політичних подіях країни. Олександр Ткаченко подав заяву про відставку, а питання щодо нового міністра залишається відкритим.

За його звільнення проголосували 321 депутат

ПАРЛАМЕНТ ПІДТРИМАВ ВІДСТАВКУ З ПОСАДИ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ ОЛЕКСАНДРА ТКАЧЕНКА

27 липня 2023 року, о 13:35 годині, парламент підтримав звільнення міністра культури, Олександра Ткаченка, з посади. За проголосували 321 депутат.

Відставка міністра культури стала несподіваним поворотом у політичних подіях країни. Олександр Ткаченко подав заяву про відставку, що було розглянуто в парламенті. Більшість депутатів проголосувала за його звільнення з посади, що призвело до прийняття відповідного рішення.

Народний депутат Железняк підтвердив цю інформацію та наголосив, що 321 депутат підтримали відставку міністра культури. Однак, відразу ж після цього додав, що питання призначення нового міністра поки не включено до порядку денного та, найімовірніше, не буде розглядатися на цьому тижні.

Звільнення Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики України стало вагомою подією у політичному житті країни. Цей крок збурив громадську та політичну сферу, а питання про його наступника залишається відкритим і буде вирішуватися у подальших політичних процесах.