Незабутній концерт духовної музики, організований епархіальною телестудією «Собор» та режисером Василем Мойсіюком, залишив глибокий слід у серцях слухачів. Архієрейський хор «Оранта» перетворив виконання «Отче наш» Ріхарда Дюбри на незабутнє музичне витвір, яке змогло передати емоційну силу та духовну глибину цієї молитви. Концерт відбувся під відкритим небом Луцького кафедрального собору Святої Трійці і привернув увагу шанувальників музики та духовності.

Архієрейський хор «Оранта» вразив благодійний концерт духовної музики «Попри війну. Віра. Надія. Весна» з музичною молитвою Ріхарда Дюбри

Мелодійна краса і духовна глибина музики завжди мають потужну силу об’єднувати людей і нести в серця радість та надію. Таким твором став «Отче наш» Ріхарда Дюбри, який прозвучав у виконанні архієрейського хору «Оранта» під час благодійного концерту духовної музики «Попри війну. Віра. Надія. Весна».

Цей незабутній музичний захід відбувся 12 травня 2023 року під небом Луцького кафедрального собору Святої Трійці. Ініціатором концерту була епархіальна телестудія «Собор», а режисером та головним організатором виступив заслужений діяч мистецтв України, Василь Мойсіюк.

Архієрейський хор «Оранта», відомий своїми високими музичними досягненнями та глибоким духовним звучанням, став ідеальним виконавцем цього шедевра Ріхарда Дюбри. Під керівництвом Василя Мойсіюка хор вдало передав усю суть та емоційну напруженість твору, викликаючи у слухачів хвилюючі переживання.

«Отче наш» – це музична молитва, яка глибоко проникає в серце і звертає нашу увагу до важливих духовних цінностей. Композиція створена з використанням латинського тексту «Отче наш», що є однією з найвідоміших молитов у християнському світі. Музика Дюбри пронизана глибоким почуттям відданості Богу і сповнена милосердя та надії.

Молитва “Отче наш…”

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні, і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є Царство, і сила, і слава навіки. Амінь.