Унаслідок російського обстрілу Херсона 14 грудня 2023 року постраждали три храми Херсонської єпархії. Одним із жахливих наслідків стало потрапляння осколка в чудотворну ікону Богородиці “Благодатне Небо”, що призвело до серйозного пошкодження цього святинного образу.

Атака на віру: Чудотворна ікона постала перед випробуванням

Вночі 14 грудня 2023 року Херсон зазнав обстрілу, що призвело до руйнування трьох храмів Херсонської єпархії. Серед трагічних наслідків агресії було пошкодження чудотворної ікони Богородиці “Благодатне Небо”. Один із осколків, витікаючи з головного купола Успенського собору, врізався у священний зображення Божої Матері, залишаючи святиню в руїнах.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Прес-служба Херсонської єпархії повідомила про пошкодження Різдвяного храму та Іллінського храму в м. Миролюбівка. Військові дії призвели до вибиття вікон, руйнування стелі та серйозних пошкоджень вітрин вівтарів.

Атака на храми та релігійні святині підкреслює важливість захисту культурної спадщини в умовах військових конфліктів. Цей образ жахливої реальності нагадує про необхідність світового спільноти у протидії агресії та захисті духовної цінності у будь-яких обставинах.