Вчора російський обстріл призвів до непоправної трагедії в Середина-Буді, забравши життя 7-річної Богданки та двох інших жінок. Місцеві висловлюють свою біль у соцмережах, закликаючи світ приділити увагу життям цивільних українців.

Спільнота закликає світ приділити увагу трагедії в українському прикордонному містечку

Вчора, сталася непоправна трагедія в місті Середина-Буда на Сумщині. Життя 7-річної Богданки разом із ще двома життями-жінок обірвав російський обстріл.

Місцеві люди виражають свою болючу втрату у соцмережах, закликаючи світ приділити увагу їхньому прикордонному містечку та вбивствам невинних цивільних людей.

Навіть через цю страшну трагедію, яка забрала життя семирічної дитини та двох жінок, світ – мовчить! Важливо пам’ятати, що війна не є абстракцією – вона торкається життів звичайних людей України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні закликаємо висловити співчуття матері маленької Богданки, яка втратила своє дитя під час цього жорстого обстрілу в рідному місті. Розкажімо світові про терор, який несе за собою російська агресія на прикладі міста Середина-Буда.

Ім’я цієї невинної дівчинки – Дана (Богданка), дівчинка навчалася тільки у другому класі. Її життя було обірване російською ракетою. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять маленької Дани та виражаємо співчуття її рідним, близьким, всім тим, хто постраждав від цієї жахливої події. Просимо молитов за невинно вбите дитя та наших співвітчизників!

Нехай упокоїть Всемилостивий Господь їх душі з праведними…

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія