Сьогодні, 12 вересня, в день пам`яті Преподобного Олександра Свірського, день тезоімеництва святкує Голова та духівник Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Володимира Високопреосвященніший Митрополит Олександр (Драбинко). Впродовж багатьох років владика Олександр був добрим другом вікопомного Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Мефодія Митрополита Київського і всієї України, а нині висловлює свою підтримку у справі увіковічення Його пам`яті.

З нагоди духовного свята Голова Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук особисто привітала Високопреосвященнішого Митрополита Олександра (Драбинко):

«Від імені Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія щиросердечно вітаємо Вас, Владико Олександре, з днем Вашого тезоімеництва!

Нехай за молитвами святого Олександра Свірського Господь дарує Вам сили і міцне здоров’я для звершень багатьох задумів і починань на благо Церкви, а Пресвята Богородиця завжди оберігає Вас і Вашу паству та допомагає Вам милістю і щедротами. Бажаємо Вам і на далі ревно нести подвиг служіння, доручений Вам від Пастероначальника Господа Ісуса Христа.

Іспола еті деспота!…»

Прес-служба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія