Митрополит Епіфаній разом із громадою вітає Україну з Різдвом Христовим, очолюючи молебень за перемогу та висловлюючи заклик до любові та милосердя в часи воєнних випробувань.

Історичний момент: Молитва українською в Свято-Миколаївському соборі після 191 року окупації. Вперше разом з православною громадою Предстоятель Епіфаній колядував у Свято-Миколаївському Соборі Кременця

У давньому прекрасному Свято-Миколаївському соборі в місті Кременець, що на Тернопільщині, Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив молебень за перемогу України над агресором. Нещодавно громада разом з храмом доєдналася до нашої великої церковної родини, і лише якихось двадцять днів тому тут вперше за 191 рік пролунала молитва рідною українською мовою. Відтепер – лунатиме завжди.

Спільно з Предстоятелем за перемогу над російським агресором молилися митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор, настоятель собору священник Вʼячеслав Савельєв, духовенство єпархії, захисники Батьківщини та численні віряни.

Промовляючи до присутніх Митрополит Епіфаній звернув увагу на те, що Господь кожному з нас дає час нашого земного життя як дар. І цей час ми повинні використати для того, щоби здобути духовний скарб, який понесемо у вічність, який стане причиною нашого вічного і блаженного життя.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Ми, християни, покликані втілювати у своєму житті євангельський закон, який приніс нам втілений Господь Ісус Христос. І цей закон базується на любові. Серед нас повинна панувати любов, бо де є любов, там є єдність. Любов єднає, а зло руйнує. Руйнує людські стосунки, стосунки родинні, відносини між народами. І наслідки дії цього зла ми безпосередньо бачимо у своєму нинішньому житті. Тому ми повинні виявляти милосердя і добро, підтримувати, допомагати і не бути байдужими до ближніх, щоби здобути той духовний скарб, який понесемо у вічність», – зазначив Митрополит Епіфаній.

Під час чергових терористичних атак росії по багатьом містам України, в давньому Миколаївському соборі ми єдиними вустами щиро молили Бога про захист і допомогу нашому багатостраждальному народу, про укріплення сил наших воїнів, новітніх героїв, які боронять нас на передовій, про підтримку тих, хто поніс непоправні втрати. Нехай Господь благословляє, зміцнює і захищає!