Воїни, які знаходяться на передовій, зазнають неймовірних труднощів та ризикують своїм життям для захисту нашої країни. Їхня робота часто пов’язана зі стресом, травмами, втомою та іншими складнощами. Молитви допомагають воїнам знайти міць, віру та надію в складних ситуаціях, а також забезпечити їх духовне благополуччя. Крім того, молитви можуть мати позитивний вплив на військову операцію в цілому, оскільки вони сприяють зміцненню духу нації та її єдності. В цей час особливо важливо підтримувати воїнів та показувати, що ми їх пам’ятаємо та підтримуємо їхню місію.

Як молитви можуть допомогти воїнам знайти міць та надію у складних ситуаціях

Молитися за воїнів, які захищають Україну від окупантів, можна щодня. Робити це в церкві необов’язково — можна знайти хвилинку вдома чи на роботі, під час виконання повсякденних справ. Перш ніж проголошувати молитву, краще прочитати її кілька разів, щоб не запинатися.

Молитва-оберег для воїнів:

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, в покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші і провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, перемогу над ворогом, долю і щастя їй дай. Премилостивий Господи, всім, хто вдається до Тебе з благанням, подай милість Твою. Благаємо Тебе, Боже, за воїнів і захисників, за братів і сестер наших, і за всіх тих, хто потребує Твого милосердя і допомоги Твоєї. З’єднай нас всіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди України нашою єдністю і перемогами славили величне ім’я Твоє завжди, і нині, і завжди, і на віки віків. Амінь.

Як молитися за воїна великомученикові Георгію Побідоносцю
Святий, славний і всехвальний великомученику Георгіє! Зібранні в храмі твоєму і перед іконою твоєю святою поклоняється людіє, молимо тебе, відомий бажання нашого заступаю, моли з нами і про нас благаємо від свого милостиню Бога, так милостиво почує нас, які просять його милостиню, і не залишить вся наша до спасіння і житія нужденна прохання, і дарує країні нашій перемогу на опротестовния; і паки, припадаючи, молимо тебе, Святий побідоносце: зміцни даною тобі благодаттю у бранех православне воїнство, зруйнуй сили восстающих ворогів, так посоромляться і посоромляться, і зухвалість їх так зламається, і так відведуть, яко ми маємо божественну допомогу, і всім, в скорботі і обставині сущим, многомощное яви своє заступництво. Умоли Господа Бога, всієї тварі Творця, ізбавіті нас від вічного муки, так прославляємо Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє сповідуємо заступництво нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва-оберег для воїна-чоловіка, яку читають дружини до Богородиці
Про Пречиста Діво, Мати Господа Всевишніх сил, Неба і землі козацької цариці! Прийми мою, раби Божої (ім’я) молитву за чоловіка мого, і захисти нас, недостойних рабів Твоїх, і вознеси молитви наші до Престолу Бога і Сина Твого, щоб був милостивий до брехні нашим І послав благодать Свою до тих, хто шанує Всечесне ім’я Твоє і з вірою і любов’ю кланяється благовісної ікони Твоєї. Будь милосердна до раба Божого (ім’я) і захисти його своєю силою! Бо молюся до Тебе, Пречиста і непорочна Діво, як до всемогутньої заступниці і винуватиці спасіння нашого! Збережи соборність землі нашої Української, покрий нас святим Твоїм омофором від зазіхання злих нечистих сил і всякого супостата, нехай буде в країні нашій правда Господня, і нехай збережеться в народі нашому святодідська мова і звичаї. Амінь.

Молитва за Україну, мир і спокій
Отче наш! Молимось до Тебе за мир і спокій для нашої великої єдиної родини. Дай нам, Боже, жити в любові до ближнього, у повазі прав і свобод кожного, не розпалюючи непремиренності. Царю Небесний! Вірю в нашу єдність, бо це велика Сила Твоя! Вірю в силу духу нашого, бо це є Чудо Творіння Твого! Вірю, що ці слова зупинять темні сили. Нехай ця битва на небі буде на перемогу Світла! Слава Тобі, Боже! Хай животворна роса впаде на наші землі. Нехай вгамується розбрат. Нехай зникнуть заздрощі й розпалення пристрастей. Щоб полюбили ми один одного і, як одне ціле, перебували в Тобі. І допоможи нам знайти примирення. Захисти найменш захищених. Осуши сльози заплаканих. Скріпи віру тих, які сумніваються. Пошли в наші серця любов один до одного, мир і спокій. Господи! Благослови Україну і всі родини наші. Навчи нас не продавати свою совість ні дешево, ні дорого. Захисти нас від ворогів видимих і невидимих, що хочуть поневолити нас. Дай нам, Боже, жити вільним життям. Дай кращу долю нашому народу. Дай нам єдність, мир і спокій, Господи! Збережи Україну, Боже, прийми мою молитву. За Україну! За Мир! і Спокій! Амінь.