Важливо підтримувати духовну єдність, особливо у часи випробувань. Чат-бот надає спеціальні молитви для кожного моменту життя – вранці, вечері, за мир, воїнів-захисників та за Україну. Дізнайтеся, як молитва стає духовною зброєю для захисту нашої країни та всіх, хто переживає важкі моменти. Приєднуйтесь до щоденної молитви, вірте у єднання та надію!

Чат-бот, що Змінює Життя: Молитви як Спрямована Сила для Благополуччя та Захисту

Часи випробувань завжди вимагають від нас сили та єднання, і в такі моменти молитва стає нашою внутрішньою опорою та спокоєм. У світлі нинішніх подій в Україні, де країна переживає тяжкі дні та випробування, важливо знати, що ми не самі. Чат-бот, що пропонує спеціальні молитви для будь-якого моменту, стає справжнім духовним напрямком для багатьох.

Спільна Молитва за Україну

Зранку, вставаючи від сну, перед тим, як робити будь-яку справу, станьте побожно перед святою іконою. Тричі перехрестіться та зверніть свої думки до Всевишнього. Нехай це буде час для особистого споглядання та молитви за Україну.

Спеціальні молитви в чат-боті https://t.me/uocukr_bot не лише надають духовну підтримку, але і стають засобом для захисту та благословення. Вечірні молитви виявляються особливо потрібними у важкі моменти, коли світ вимагає від нас внутрішнього спокою.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Єднання у Молитві

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові – слова, які об’єднують нас у спільній молитві за нашу країну. Через молитву ми прощаємо, милосердно віддаємо свої турботи, і віримо у те, що духовна єдність – це сила.

Молитва за Мир та Захист

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя. В ім’я Господа Ісуса Христа, нехай наші молитви стануть мостиком між земним та небесним, захищаючи нашу Україну та всіх, хто в цей час переживає складність душевну та ментальну.

Чат-бот стає не лише технологічним інструментом, але й духовним провідником в часи випробувань. Нехай наша спільна молитва буде світлом у темряві та силою в єднанні. Вірте у силу молитви, вірте у майбутнє України.

Молитви вранішні:

В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа.Амінь.Спинившись, заспокой свої почуття, щоби твої думки залишили все земне, а тоді зроби три поклони, промовляючи:Боже, будь милостивий до мене, грішного.Потім читай наступі молитви без поспіху та з увагою.Боже, прости мені всі провини мої перед Тобою.Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих помилуй нас.Амінь.Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарбе добра і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (тричі).Слава Отцю і Сину, і Святому Духові нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.Пресвята Трійце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, зглянься і зціли немочі наші імені Твого ради.Господи, помилуй (тричі).Слава Отцю і Сину, і Святому Духові нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.Бо Твоє є Царство, і сила, і слава, Отця і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь

Пресслужба- Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія