Київ. 8 червня. «Коридором ганьби» були змушені пройти учасники Архієрейського Собору УАПЦ, яких біля приміщення Патріархії (вул. Трьохсвятительська, 8а) зустрічали представники патріотичної української молоді. Молоді люди тримали в руках гасла та плакати, де було висловлено їх ставлення до беззаконь, які останнім часом, завдяки українським ЗМІ, сталі відомі широкому загалові. Молодь також скандувала «анаксіос» (у перекладі з грецької — недостойний) та «ганьба».  
 
 
 Акція, що носила молодіжний, карнавальний характер, пройшла без якихось інцидентів, проте завдала відчутного занепокоєння єпископату УАПЦ. Проходячи повз пікетувальників, деяким архієреям УАПЦ довелося почути неприємні запитання стосовно свого особистого життя. Не обійшлося і без, часто властивих молоді, екстремістських витівок. Так, один з пікетувальників тримав колаж, де був зображений Предстоятель УАПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій у білому патріаршому клобуці з написом “РПЦ”. Текст, розміщений на цьому ж плакаті, інформував про буцімто ініційований Предстоятелем “Повний розпродаж УАПЦ оптом та вроздріб”. 
 
 
Прикметно, що Предстоятель УАПЦ Митрополит Макарій та одіозний єпископ Мстислав до представників молоді вийти не наважилися. 
 
Під час пікетування також поширювався текст «Геї у рясах: як упізнати та ставитися». 
 
 
Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія зауважує, що представники Фонду не брали участі у акції, але, так само, як і патріотична українська молодь, щиро стурбовані подальшою долею УАПЦ, репутацію якої сьогодні, на жаль, активно дискредитує вище духовенство.