6 серпня 2022 року Божого в ставропігійній парафії Спасо-Преображенського Храму м. Києва до Христової Церкви долучилось немовля Даниіл. Таїнство хрещення звершили Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко) та протоієрей Андрій (Дутченко).

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія — Наталія Шевчук, на запрошення батьків, маленького Даниіла, мала приємність розділити радість торжества охрещення і привітала хресних батьків Павла, Ангеліну, Дмитра та Юлію з надзвичайною подією у житті кожного християнина.

Адже, хресні батьки дають обіцянку Церкві про прийнятих дітей. Церква покладає на них обов’язок виховання дітей у православній вірі, а це велика відповідальність та важлива місія.

Щасливого життєвого шляху і Божого благословення побажав і Владика Олександр у своєму вітальному слові до усіх присутніх!

На пам’ять про подію Його Високопреосвященство подарував присутнім книгу «Закон Божий», іконочку Матері Божої та вручив батькові Артуру Свідоцтво про хрещення новонародженого ДАНИІЛА!

Вітаємо батьків, рідних та близьких!

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія