Над усією Україною лунають радісні великодні дзвони, що славлять свято Воскресіння Христового!

У цей світлий день представники та голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук відвідала Церкву Святих Жон-Мироносиць Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Великоднє богослужіння очолив митрофорний протоієрей, настоятель церкви Святих Жон-Мироносиць, духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Роман Будзинський у співслужінні з ієреєм Миколою Данильчаком. До святкувань долучилися духовенство, студенти духовних шкіл, гості та віряни.

Під час урочистого богослужіння поминались імена та слова Великодніх послань православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха та правлячого архієрея Тернопільської єпархії УАПЦ єпископа Віктора (Бедь).

За святковим богослужінням, згідно православної церковної традиції, було освячено артос, паски та дари у великодніх кошиках. По завершенню святкової Божественної літургії гості відправились до Церкви Різдва Христового (м. Тернопіль), де за участі духовенства УАПЦ та представників Фонду відбулась заупокійна панахида на могилі блаженноспочилого Митрополита Мефодія.