Сьогодні, 09 липня 2020 року, Подільським районним судом м. Києва на 12:00 було призначено судове засідання у справі №758/5072/18 за позовом релігійної організації «Патріархія Української Автокефальної Православної Церкви» про захист честі, гідності та ділової репутації до ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», Шевчук Наталії Михайлівни, Сагана Олександра Назаровича, третя особа – Гальченко Сергій про визнання інформації недостовірною, зобов’язання спростувати недостовірну інформацію, заборону вчинення дій – суддя Захарчук С. С.

Нагадаємо, що 4 березня 2018 року в ефірі телеканалу «1+1» у програмі телевізійної служби новин «ТСН Тиждень», у сюжеті Сергія Гальченка «ТАЄМНИЙ ЛИСТ ВІД ЛУКАВОГО»  головою ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталією Шевчук, було оприлюднено лист і поширено інформацію стосовно Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України (Малетича Миколи Івановича).

«Владика Макарій – людина імпульсивна, схильна приймати рішення на емоціях. До кого Його Блаженство тільки не звертався – і в Службу безпеки України, і в Генеральну прокуратуру, і до суду… Та він не врахував одного: Україна – то йому не Росія, а Подільський суд м. Києва – не Лефортівський суд, тут ще, на щастя, Патріарх КИРИЛО не володарює, а тому «неугодних» знищити на замовлення не вдасться. Кілька копій документів ми опублікували, ті, що містяться в матеріалах справи, оскільки мене особисто вони надзвичайно потішили. Це не що інше, як глевке волання пелюшкового митрополита. Один тільки скан так званого журналу вихідних документів, ще й засвідчений печаткою та підписом самого Предстоятеля УАПЦ Митрополита Макарія, тягне на ОСКАРА! Тут тобі все гамузом: і сміх, і гріх…», – сказала Наталія Шевчук.

 

 

 

Розгляд справи перенесено на 25 листопада 2020 року, о 14:00.

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія