19 листопада 2022 року, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та з нагоди храмового свята Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря – Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних до Києва прибула чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Іверська-Мирненська (Мироточива).

Разом з архієреями, братією монастиря, духовенством міста Києва та парафіянами святиню зустрів намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт.

Під спів «Величання» ікона Божої Матері була внесена у Михайлівський собор, після чого розпочалося святкове Всенічне бдіння, яке очолив Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

Під час Всенічного бдіння разом з Блаженнійшим владикою молилися архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, вікаріц Київської єпархії єпископ Бориспільський Антоній, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Святиня перебуватиме в Михайлівському кафедральному соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва з 19 по 22 листопада включно.

Кожного дня під час перебування ікони Богородиці вранці, вдень та ввечері у Михайлівському соборі будуть звершуватися богослужіння та підноситимуться молитви за перемогу та мир в Україні.

Пресслужба Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору