Сьогодні святкуємо 28 років від дня народження Дмитра Коцюбайла, відомого Героя України, чий подвиг завжди нагадуватиме нам про національну відданість та самопожертву.

28-а річниця від народження Героя, який живе в пам’яті України

Сьогодні, 1 листопада, ми відзначаємо 28-у річницю від народження Дмитра Коцюбайла – воїна, який завжди залишиться в пам’яті українців як свого часу Да Вінчі сучасності. Світлої пам’яті нашому Герою!

Дмитро Коцюбайло був відданим патріотом і добровольцем, який вирішив приурочити своє життя боротьбі за незалежність та свободу України. Під час російської агресії на сході нашої країни він відзначився великим мужністю та героїзмом, за що його було нагороджено званням Героя України. А посмертно він став національною легендою України, яка навічно залишиться в серцях кожного громадянина.

Світла тобі пам’ять, Воїн Світла! Ти боронив свою країну і своїх співвітчизників, і це завжди залишиться в наших серцях як символ відваги і самопожертви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Просимо всіх долучитися до допомоги волонтеру Юрію Чорноморцю, який надає підтримку снайперам батальйону “Вовки Да Вінчі” в закупівлі снайперських гвинтівок.

Працюємо і підтримуємо донатами – кожна куля в напрямку ворога – наближає Україну до перемоги:

Приват 4731219647256100
Пейпал lauby@meta.ua
https://send.monobank.ua/jar/7uwhtDGmiD
4441111401048883 моно

Наші справи – це наш спосіб вшанувати пам’ять Героя України та підтримати тих, хто продовжує боротися за незалежність та безпеку нашої держави.

Слава Україні! Героям Слава!