У ніч з 1 на 2 жовтня 2023 року під час російського обстрілу Херсону постраждали Свято-Духівський кафедральний собор та єпархіальне управління Херсонської єпархії. Снаряд влучив у підвальне приміщення єпархіального управління, а також на територію собору, завдавши збитків.

Російські обстріли в Херсоні: Свято-Духівський собор та єпархія знову понесли збитки. Російські снаряди ушкодили кафедральний собор та єпархіальне управління Херсонської єпархії

У ніч з 1 на 2 жовтня 2023 року під час російського обстрілу Херсону вчергове постраждали Свято-Духівський кафедральний собор та єпархіальне управління Херсонської єпархії. Про це повідомили у пресслужбі Херсонської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Снаряд влучив у підвальне приміщення єпархіального управління, а також на територію собору, внаслідок чого було пошкоджено центральний вхід, фасад, ризницю та підсобні приміщення, вибиті шибки у вікнах. Постраждалих немає.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нагадаємо, 10 вересня 2023 року, вранці, перед початком недільної Божественної літургії Свято-Духівський кафедральний собор м. Херсона опинився в епіцентрі обстрілів російською армією міста.