На заключному етапі богословської конференції в Афінах, організованої Синодом Еладської Церкви, Кирил Говорун відкрив важливі аспекти. Але на жаль, Православна Церква України (ПЦУ) не була представлена на цьому заході.

Важливі теми та відсутність ПЦУ на грецькій конференції

Богословська конференція у Афінах: Кирил Говорун розкриває важливі теми.

Добігає кінця велика богословська конференція, організована Синодом Еладської Церкви, у столиці Греції, Афінах. Ця подія об’єднала 4 предстоятелів і представників 6 інших православних церков, включаючи Вселенського патріарха Варфоломія.

Однак, серед обговорень і учасників конференції відзначалося одне відсутнє ім’я – Православної Церкви України (ПЦУ). Незважаючи на те, що у той час делегація автокефальної УПЦ (ПЦУ) перебувала в Греції, її представників на конференції не було.

Один із учасників, Кирил Говорун, взяв на себе відповідальність і виступив із важливою темою – війна, яка триває в Україні.

Говорун підкреслив важливість присутності автокефальної УПЦ (ПЦУ) на таких подіях та висловив жаль тим, що церковний голос України був відсутній на цій конференції, де обговорювалися важливі питання богословського характеру. Він висловив надію на те, що у майбутньому представники автокефальної УПЦ (ПЦУ) зможуть взяти активну участь у подібних заходах і поділитися своїми поглядами та дослідженнями.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Конференція завершилася обміном ідеями та дискусіями про різні аспекти християнської богословії, а також з підкресленням необхідності подальшого об’єднання і співпраці поміж православними церковами. Незважаючи на відсутність представників автокефальної УПЦ (ПЦУ) на цій конференції, спільні діалоги і обговорення важливих питань продовжують об’єднувати православний світ.

Джерело: ФБ КИРИЛА ГОВОРУНА