Запрошуємо вас на незабутню благодійну зустріч з Юрієм Чорноморцем, де ми разом обговоримо тему переходу від “суспільства-підлітка” до “дорослого суспільства”. Приєднайтеся до підприємців, управлінців, учителів та громадських діячів, щоб дізнатися, як навички снайпера можуть допомогти у повсякденному житті та навчитися приймати важливі рішення. Ми також обговоримо, як сприяти створенню простих правил життя (законів) в Україні, що будуть однаково обов’язкові для всіх незалежно від соціального статусу, посади чи статків. Ваши кошти з продажу квитків підуть на підтримку снайперської групи Першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна (батальйон “Гайдамаки”). Реєстрація обов’язкова.

“Обговорення важливої теми переходу до дорослого суспільства та підтримка снайперської групи”

Анонс:

Запрошуємо вас на особливу благодійну зустріч з Юрієм Чорноморцем, яка відбудеться 25 травня 2023 року о 18:00 у приміщенні ВЕЖА на Почайній, просп. Степана Бандери, 23, 3-й поверх.

Юрій Чорноморець – богослов, снайпер і волонтер, пропонуємо зустрітися з ним, щоб обговорити важливу тему переходу від “суспільства-підлітка” до “дорослого суспільства”. У такому суспільстві кожна людина відчуває власну гідність, має повагу і бере на себе відповідальність за свої дії. Цей процес змін залежить від кожного з нас.

Зустріч буде цікавою та корисною для підприємців, управлінців, учителів та громадських діячів. Під час зустрічі ми обговоримо такі теми:

  • Як навички снайпера можуть допомогти у повсякденному житті кожної людини.
  • Як навчитися приймати рішення, де ви маєте лише одну спробу, “один постріл”.
  • Як забезпечити створення простих правил життя (законів) в Україні, за якими кожна людина буде жити, незалежно від соціального статусу, посади чи статків.

Кошти, отримані з продажу квитків, будуть передані на придбання необхідного обладнання для снайперської групи Першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна (батальйон “Гайдамаки”).

Не пропустіть цю унікальну можливість поспілкуватися з Юрієм Чорноморцем та спільно зробити важливий внесок у підтримку наших снайперів. Реєстрація обов’язкова.

Долучайтеся до нас і допоможіть змінити наше суспільство до кращого!