16 листопада 2018 року Божого в Колонній залі Національної філармонії України відбулося урочисте відзначення ювілею – 100-річчя з часу заснування Державного органу України у справах релігій та національностей. 

Теперішній Департамент є спадкоємцем 4-х міністерств, які діяли у часи УНР, Гетьманату та Директорії, – Сповідань, Польських справ, Єврейських справ та Великоруських справ. Традиція держоргану у справах релігій не була перервана впродовж всіх 100 років.

На свято завітали представники органів державної влади, науковці, церковні та громадські діячі, зокрема голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук, та лідери організацій, що репрезентують національні меншини.

Розпочалися урочистості Державним Гімном України та молитвою “Боже великий, єдиний” у виконанні хору Київської православної богословської академії під керівництвом регента Надії Купчинської.

Зі словами привітання виступили Міністр культури України Євген Миколайович Нищук та від імені Парламенту – Народний депутат України Віктор Євгенович Єленський.

Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія щиро дякує за можливість стати частиною урочистого святкування 100-річчя з часу заснування Державного органу України у справах релігій та національностей.  

Владика Герман Семанчук

Зображення 1 з 9

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія