Дорогі браття і сестри!

Сьогодні, 24 травня 2021 р. Б., я як голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія звітую тим людям, які останні три місці слідкували за публікаціями, за розслідуванням, моїм власним розслідуванням кримінального злочину ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА, високопреосвященнішого архієпископа ТИХОНА, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Православної Церкви України.

Я повинна вам сказати, що для мене особисто це був не перший випадок, коли я досліджувала життя архієрея нашої Церкви. У мене є, на жаль, досвід, коли ми публічно викрили колишнього керуючого Тернопільською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви – Владику Мстислава (Гука), відомого на всю Україну танцями в барі «СІТІ». Тоді не це мене збентежило, не те, в якому вигляді був владика Мстислав, з духовенством, з отцями, яких я особисто знаю, тоді мене надзвичайно вразило відношення Архієрейського Собору до цієї ганебної ситуації.

Тепер, на жаль, так сталось, я змушена була «взяти на олівець» Владику ТИХОНА, який 9 жовтня 2020 року заборонив у священнослужінні духівника нашого фонду протоієрея Романа Будзинського. На той час, на жаль, я вже знала більшість інформації стосовно кримінального минулого Владики ТИХОНА, та, на жаль, те, що я дізналась пізніше, мене не просто вразило, мене потрясло. Я, публікуючи кожен раз кожну статтю, пропускала її через власне серце. Мені дуже важко дався крок, коли я прийняла рішення публічно викрити владику ТИХОНА ПЕТРАНЮКА.

Надзвичайно вбивчою стала інформація для мене особисто як для людини яка віддала 15 років свого життя служінню Українській Автокефальній Православній Церкві, це те, що Владика ТИХОН не просто кримінальний злочинець, адже на сьогодні на не окупованій сепаратистами, терористами території України поновлено кримінальне провадження по ПЕТРАНЮКУ ТАРАСУ ІВАНОВИЧУ ст. 190 ч. 4, за якою він так і не був засудженим, не було вироку Ленінського суду м. Луганська винесено, а оскільки таке кримінальне провадження не має давності і це є важкий кримінальний злочин, я обіцяю вам як голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія – ця людина буде в українському суді і їй буде винесено – їй буде винесено – Іменем України вирок за скоєний злочин у 2013 році.

Щодо його співпраці з «Луганською народною республікою» і до тих документів, які, власне, підтверджують його співпрацю з терористами, цим питанням на сьогодні займається Служба Безпеки України. Я є заявником. Я сподіваюсь, що контррозвідка ближчим часом надасть відповідну інформацію і я донесу її до вас.

Мені дуже прикро усвідомлювати, що висушувати це кримінальне болото, цю ганьбу для нашої Церкви доведеться Блаженнішому Владиці ЕПІФАНІЮ, Предстоятелю Української Православної Церкви (ПЦУ).

Отже, слово за Предстоятелем…

Голова Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія
Наталія Шевчук