Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій прийняв запрошення віце-прем’єр-міністра Угорщини, пана Жольта Шемджона, і взяв участь у важливому обіді, організованому на його честь. Зустріч стала важливою подією в рамках розвитку дипломатичних стосунків між Угорщиною та Вселенською Православною Церквою.

Угорщина вітає видатного духовного лідера у рамках дипломатичних відносин з Вселенською Православною Церквою

Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій відвідав обід, організований на його честь від імені Угорського уряду під керівництвом Віце-прем’єр-міністра пана Жольта Шемджона.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Вчора, Його Святість Вселенський Патріарх Варфоломій прийняв запрошення віце-прем’єр-міністра Угорщини, пана Жольта Шемджона, який влаштував обід на честь видатного духовного лідера. Урочиста подія відбулася в Константинопольському Патріаршому Університеті Варфоломайоша та стала важливою в рамках дипломатичних відносин між Угорщиною та Вселенською Православною Церквою.

Під час обіду, Варфоломій висловив подяку угорському уряду за сприяння релігійній гармонії та підтримку православної спільноти в Угорщині. Обговорюючи важливі питання співпраці між країною та церковною громадою, учасники обіду висловили надію на подальший розвиток та зміцнення відносин між Угорщиною та Вселенською Православною Церквою.

Ця зустріч підкреслила важливість діалогу між релігійними та цивільними лідерами у сприянні взаєморозумінню та релігійній гармонії в регіоні та за його межами.