Волонтери, які допомагають з евакуацією та порятунком поранених українських захисників, благають про допомогу для створення гідних умов, які дозволять врятувати людей, що мають шанс на виживання. Вони просять підтримки для придбання палива та ще одного евакуаційного автобуса. Кожна допомога є важливою для подальшої реабілітації та відновлення поранених.

Волонтерська команда просить допомоги для створення достойних умов евакуації та порятунку життя поранених

«Ціна» цього прохання – життя наших поранених захисників, а також чиїхось матерів, батьків, дітей, які постраждали від обстрілів, вибухів, обвалів… Волонтери, які допомагають з евакуацією поранених та важкохворих, благають про допомогу, щоби створити гідні умови для порятунку людей, які мають чи не останній шанс вижити. В даному випадку «гідні» означає для них хоча би місце в евакуаційному автобусі, ліки для обезболювання чи зупинки крові та інші нібито прості, але дуже необхідні для порятунку речі.

«Я прошу про гідність для поранених. Не більше, не менше. Це про гідні евакуації! Нам не приносить задоволення знімати фото і відео з пораненими, ми цього не хочемо! Від того як евакуюють поранених, залежить і їх подальший стан, і реабілітація, і усвідомлення того, що вони потрібні нам!» – пише волонтер, керівник соціальної місії ПЦУ Roman Kholodov, який врятував від пекла війни тисячі життів (повірте, рахувати там немає часу).

Команда Романа Холодова відкриває збір у 1 500 000 грн, ці кошти спрямовані на евакуацію влітку: «Придбаємо паливо, купимо ще один евакуаційний автобус і будемо працювати в тиші! Наступ – це про тишу, дозвольте нам працювати тихо! Дякую наперед, шановне товариство!».

Допомогти волонтерам можна кількома способами:
1.Грошима:
• Монобанк: 5375411406150644 (Холодов Роман).
• Банка: https://send.monobank.ua/jar/282EidFUcP

  1. Паливом (або талонами на пальне).
  2. Ремонтом на СТО (бо зараз 8 поламаних авто чекають своєї черги на ремонт).

Контрнаступ – це не лише винищення нашого ворога, це також великі втрати серед наших воїнів. Вони повинні мати шанс вижити! А кожен з нас може допомогти їм у цьому. Долучаймося до збору на порятунок ЖИТТЯ!