Дорогі брати та сестри!

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Різдва Христового і настанням Нового Року!

У всьому християнському світі на різних мовах ми співаємо різдвяні колядки, згадуємо ангельське благовістя: «Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь» і ангельську хвалу: «Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!».

Мир – це те, чого так не вистачає зараз на планеті і в людських серцях. Мир так легко втратити і так важко відновити. Це стосується і миру в собі, і миру в сім’ї, і миру між країнами. Як легко і швидко розпалюються конфлікти, і як довго і важко досягається мир…

Тому, перш за все, бажаємо Вам, щоб цей мир, оспіваний ангелами наповнював Ваше серце кожного дня. Несіть цей мир своїм рідним і близьким, друзям і колегам, сусідам і зовсім незнайомим людям, і зберігайте його в серці, в сім’ї, в церкві. 

У ці святкові дні разом у єдності і мирі піднесімо молитву:

“Господи Боже, всіх видимих ​​і невидимих ​​істот Творець і Творець, що створив часи і літа, Сам благослови початок цього дня і Новий Рік, який ми вважаємо від втілення Твого для нашого спасіння.

Дозволь нам провести цей рік і багато по ньому в мирі та злагоді з ближніми нашими; зміцни і розповсюдь Святу Вселенську Церкву, яку Ти Сам заснував в Єрусалимі, і рятівною жeртвoю святого Тiла і пречистої Крoвi освятив”.

Молитовно бажаємо Вам в новому році Божого благословення, міцного здоров’я і благополуччя. Нехай благословить вас Господь.

Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

Духівник Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

митрофорний протоієрей Роман Будзинський