З благословення Вселенського Патріарха Варфоломея у Ізмірі, Туреччина, зібралася українська громада на унікальній релігійній події – божественній літургії у церкві Святої Фотінії. Спільно з отцем Мефодієм зі Стамбульського Храму та підтримкою консульства, в цей різдвяний час українські православні віряни отримали надзвичайну можливість сповідатися та молитися за здоров’я своїх рідних на чужині.

За участі отця Мефодія із Стамбульського Храму Святого Миколая та підтримки Генерального консульства України

З благословення Вселенського Патріарха Варфоломея в місті Ізмір, Туреччина, відбулася важлива подія для української громади – божественна літургія у церкві Святої Фотінії. Це велике релігійне свято стало можливим завдяки отцю Мефодію, який прибув із Стамбульського Храму Святого Миколая Cibali на запрошення української громади Ізміра.

Організацію приїзду духовної особи вдалося здійснити завдяки старанням Генерального консульства України в Стамбулі та підтримці в.о. Почесного консула України в Ізмірі, пана Угура Семіха Акдеміра.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час різдвяної служби усі бажаючі мали можливість сповідатися і запалювати свічки за здоров’я та спокій своїх близьких. Це подія, яка не лише укріплює релігійні зв’язки, але й є важливим виявом співчливості та підтримки від української громади та партнерів в Туреччині.