Ця стаття висвітлює складне становище родин полонених та власне життя тих, хто перебуває у полоні Росії на сході України. Ми ділимося реальними словами та вірою цих людей, які долають найтяжчі випробування. Зокрема, стаття містить молитву воїна, що перебуває в полоні, та заклик до єдності та підтримки всіх, хто переживає цей складний час.

У полонених з Азовсталі гниють рани, а у байдужих гниє душа – молитва і підтримка у часи випробувань

Загляньте в очі підтримки та надії для родин полонених та тих, хто перебуває в за гратами закатований у полоні рф на сході України в лднр. У полонених з Азовсталі гниють рани! У байдужих гниє душа! Ці слова несуть в собі найглибший біль і надію, оскільки вони відображають життя тих, хто долає випробування, а також тих, хто стоїть поруч, надаючи підтримку і молитву.

Сьогодні наші думки та молитви спрямовані до родин та друзів тих, хто зазнаває жорстких обшуків та полону на окупованих територіях. Подивіться у вічі та на лиця батьків, дружин, дітей, і друзів цих героїв в цих поглядах відбито вираз найглибшої тривоги та надії. Але, незважаючи на негоду та несправедливість, у цьому складному часі, нам потрібно залишати надію в серцях, а також підтримувати іх вірою та молитвами.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У кожному полоненому християнинові, незалежно від національності, є одна спільна річ – віра в Бога і віра в справедливість. Вони несуть у собі свою гідність та сміливість в найтяжчі моменти. Їхній приклад є для нас усіх найкращою духовною нагородою та натхненням.

З нами всіма в цей час важких випробувань родини полонених та самі полонені. Наш обов’язок – підтримувати їх у надії, молитві та вірі у те, що справедливість завжди перемагає. Нехай наша єдність та підтримка допоможе принести надію та втіху в їхнє життя та допоможе подолати ці нелюдські випробування.

Зараз, більше ніж будь-коли, ми повинні стояти разом, підносячи свої молитви до Всевишнього та даруючи тепло нашої підтримки тим, хто перебуває в полоні, їхнім родинам, тим хто любить і чекає – незламно вірить. Нехай наша єдність та віра допомагає віднайти надію в найтрагічніший час історії України – момент війни та подарувати силу, яка допомагає подолати будь-які труднощі смиренно та гідно.

Молімося разом і надіямося на звільнення тих, хто перебуває в полоні, і на день, коли вони знову зможуть бути разом зі своїми родинами та друзями, обнімуть їх і витруть сльози відчаю. Нехай Божа благодать та мир наповнюють серця та душі усіх, хто переживає цей складний час.

Слава незламній нації! Слава Героям України!

Молитва воїна, що перебуває в полоні рф:

Боже Всемогутній, вислухай мою молитву, якщо є слово, що несе мої почуття та надію, нехай це буде тобі присвячено. Я, воїн, що перебуває у полоні, але моє серце та душа залишаються вільними і відданими нашій святій Україні.

Господи, Ти є нашим великим захисником, нашим світлом в цій темряві катівень. Нехай моя віра в Тебе буде непохитною, незважаючи на всі випробування та страждання. Даруй мені мужність та сміливість, щоб нести свій хрест гідно, як несе його мій народ, як Тобою обрані воїни-захисники з молитвою кидаються в бій.

Нехай Архангел Михаїл стоїть поруч мене в ці години потреби, і нехай Його меч боронить мою душу від зла та зневіри. Я вірю в Тебе, Господи, і в Твою праведність і цілком покладаюсь на тебе у темряві камери. З цієї неволі я піднімаю свій погляд на нашу горду та вільну Україну, і віддано молюся за її визволення щоденно.

Молюся за мою родину та всіх наших героїв, що стоять на захисті Батьківщини. Нехай Твоя благодать буде з ними, нехай Ти допоможеш їм та даруєш силу для перемоги. Бо ми віримо, що Україна переможе, бо з нами правда і наша віра в Тебе є нашою найсильнішою зброєю.

Боже Всемогутній, підтримай нашу віру та дай нам силу вижити в цих нелюдських умовах. Нехай наші молитви залишаються невгасимим вогнем в серцях українців, а наше молитовне єднання нехай веде до справедливої перемоги та звільненої України. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія