Невелике село Маркопуло на острові Кефалонія стало свідком неймовірного явища, яке трапляється кожного року під час свята Успіння Пресвятої Богородиці. Віряни та туристи з усього світу збираються біля місцевої церкви, де змії вільно спілкуються з людьми, обвиваючи руки, ікони та предмети. Це надзвичайне явище робить свято ще більш вражаючим та заворожує всіх своєю унікальністю.

Вражаюча подія, що зворушує серця вірян та туристів у Греції

У невеликому селі Маркопуло, на східній частині острова Кефалонія в Іонічному морі, щорічно відбувається неймовірне подія, яка привертає увагу вірян та туристів з різних країн. На свято Успіння Пресвятої Богородиці у місцевій церкві відбувається вражаюче явище – змії з’являються всередині та навколо храму, змінюючи звичне розуміння природи та взаємодії з тваринами.

Це свято, яке у Греції називають другим Великоднем, є особливо важливим. В серпні, відомому як місяць Богородиці, мешканці села та поломники з усього світу збираються поблизу церкви на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Від ранку вони спостерігають за надзвичайною подією, коли змії без страху повзають серед людей, обвиваючи їх руки, ікони та інші предмети.

Місцеві мешканці називають цих змій “зміями Пресвятої Богородиці”. Під час Всенічної змії, ці дивовижні створіння вільно спілкуються з людьми, їхні пристрасті та рухи не викликають паніки серед віруючих. Навіть маленькі діти граються з цими “змійками”, а туристи тримають їх на руках та плечах.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час церковної служби змії виявляють вражаючу активність: вони обвивають ікони, повзають по предметам і взагалі ведуть себе дуже дивовижно. Але після закінчення святкового заходу, змії сповзають із священної ікони та покидають церкву. Це явище має свою симбіоліку – вони знову стають небезпечними і, вже поза церковними межами, можуть вкусити незапрошених гостей.

Віра в благодать Пресвятої Богородиці та дивовижну здатність змій зливатися з оточуючими створює унікальний образ події, що сполучає натуральне та духовне. Ця несподівана зустріч природи та віри робить свято Успіння Пресвятої Богородиці на Кефалонії незабутнім досвідом для всіх, хто залюбки спостерігає це диво.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія