Громада Красилова була свідком неприємного інциденту під час поховання Героя Івана Кушнірука. Прихильники УПЦ МП голосно кричали “Ганьба” військовим, порушуючи повагу до загиблого та автокефальної української церкви. Відео інциденту швидко поширилося в соціальних мережах, засуджуючи таку поведінку. Негайна реакція та засудження вимагаються від української громади.

Неповага до загиблого воїна та автокефальної церкви: ганебна подія в Красилові

Громада Красилова у Хмельницькому районі стала свідком неприємної події, яка зіпсувала день поховання Героя, захисника України Івана Кушнірука. Прихильники УПЦ Московського патріархату зібралися біля Свято-Троїцького храму Православної церкви України і голосно кричали “Ганьба” військовим, які виходили з храму.

Відео з цим інцидентом швидко розлетілося по соціальних мережах, і користувачі Інтернету однозначно засудили таку поведінку. “Ганьба” військовим, які захищають країну, не може бути виправдана ніякими обставинами. Це не тільки зневажливе ставлення до жертв, які приносять українські військові, але й свідчить про неповагу до автокефальної української церкви та української мови.

Поведінка прихожан, які кричали “Ганьба”, в день поховання Героя, викликає шок і обурення. Це не тільки неприйнятно, але й вказує на відсутність поваги до загиблих воїнів та до тих, хто зараз ризикує своїм життям на фронті. Ці люди не розуміють, що такими діями вони принижують пам’ять та жертви українських героїв.

Також варто зазначити, що прихильники УПЦ Московського патріархату вимагають проведення голосування з приводу церковного питання. Однак, такі вимоги здаються необгрунтованими, оскільки Свято-Троїцький храм уже офіційно перейшов до Православної церкви України.

Такі прикрі агресивні випадки з боку УПЦ МП вимагають негайної реакції з боку української громадкості та рішучого засудження негідної поведінки щодо світлої пам’яті полеглого захисника.