ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!
Велика благочестя тайна:
Бог явився в тілі (1Тим. 3,16)
Нині ми урочисто святкуємо велику і радісну подію – Різдво Спасителя нашого Господа Ісуса Христа.
Великою благочестя тайною  називає святий апостол Павло явлення у світі Бога в тілі. Тайна втілення Сина Божого і зєднання  в Ісусі Христі двох єств – Божественного і людського, є основою нашої віри у відкуплення і спасіння людини. Яка глибина премудрості, правди і любові Божої до людини!
Премудрості, котра є дихання сили Божої та чисте виливання слави Вседержителя…відблиск вічного світла і чисте дзеркало діяння Божого та образ милості Його.
Правди, яку явив нам Бог через жертву умилостивлення Сина Свого, Котрий зійшов на землю.
Любові Божої – до занепалого створіння, яке особливо виявляється в Святих Таїнах, розкриває животворним теплом душі наші для вільного сприймання подвигу самопожертви за прикладом Христа. Через таку любов пізнають усі, що ми Його учні.
Улюблені брати та сестри, хто в храмі, хто залишився у своїх домівках,  всі хто захищає цілісність нашої Батьківщини, всі що стоять на сторожі нашого тілесного здоровя, хото на своїй Богом даній землі та за її межами:
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ, СЛАВІТЕ!
Вітаю всіх Вас з великим празником нашого спасіння – Різдвом Христовим.
Бажаю Вам міцних сил, успіхів у духовному вдосконаленні, непохитної відданості Матері-Церкві. Хочу побажати, щоб святкове слово зворушило кожного з Вас на дорогу будування миру й добра.
Прославляючи народженого Христа Спасителя світу, піднесімо свої подяки за Його невимовні милості, посланні у минулому році, і просімо в наших молитвах благословення Божого на новий рік, та на нові труди, на благо нашої Вітчизни і миру на землі, та припинення поширення пандемії.
Мир і Боже благословення нехай спочиває на кожній людині, яка робить добро.
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!
Митрофорний протоієрей Роман (Будзинський)
Духівник Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія
Настоятель парафії Святих Жон-Мироносиць ПЦУ (УАПЦ)
2020-2021 року Божого