21 лютого 2021 р. Б – неділя про митаря і фарисея та сьома річниця загибелі Героїв Небесної Сотні. 

Духівник Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, настоятель релігійної громади Святих Жон-Мироносиць УПЦ (ПЦУ) с. Почапинці Тернопільського р-ну, Тернопільської обл., митрофорний протоієрей Роман Будзинський звершив панахиду в храмі та біля пам’ятного хреста усім борцям за незалежність нашої Держави України. 

Час, який розділяє нас від героїчної смерті, людей на майдані, котрі поклали на вівтар нашої земної Вітчизни найцінніше своє життя. Ми повинні найперше ніколи не забувати їхню ідею за що вони боролися. 

Як описував у своїх роботах мученик Українського народу Арсеній Річинський: ’’Український народ можна прирівняти до соломи, який легко підняти, запалити національною ідеєю, але як солома швидко перегоряє і не дає жару, так само надзвичайно важко нам зберегти запал нашої єдності,  та ідею національного відродження та розбудови квітучої України”.  

Ми повинні твердо стояти пліч опліч відчуваючи підтримку один одного, та робити кожен день свою роботу, разом із іншими і для всіх. В єдності – сила, і вона дозволяє встояти перед будь – яким випробуванням. 

Пресслужба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія