Молитва за Отчизну – це прохання до Бога про милість і благословіння для України. У молитві просять прощення та захист від усякого зла, а також про утвердження правдивої братньої любові, повної згоди та поваги до законної влади. Молитва закликає до вірного виконання заповідей та захисту християнських чеснот, що приносять благодать та перемогу над напастью та недолею. Водночас, вона закликає до спільних зусиль для розвитку та кріпості України, підтримки її провідників та священства, а також до розуміння нашої національної святої справи всім світом.

Просимо вберегти нашу країну від лиха та недолі, дати сили та мудрості для її розвитку та захисту

МОЛИТВА ЗА ОТЧИЗНУ
Приклонивши коліна, Господу помолимся… Господи помилуй (3 раз.)
Господи Боже. Єдиний Отче. Владико Неба і Землі, що любиш всі народи і опікуєшся їми, зглянься над недолею нашої дорогої Огчизни і вислухай наші сердечні молитви. Прости Твоему Народові всі вольні і невольні його провони та усунь всякі недомогання і відверни від него кару і погибель. Низпошли нам, Боже, ласку Твою; дай нам тверду памʼять ніколи не забувати, що лише за вірне виконання Твоїх заповідей та за Християнські чесноти, Ти посилаеш Свою Всемогучу поміч, яка побіждає всяке зло і напасть.
Великий Боже, Утверди в житі нашому правдиву братню любов, повну згоду і почитания законної Влади. Дай нам синовню преданість православній вірі і готовність до всякої жертви. Допоможи, Всеблагий Господи, дорогу Україну, Отчизну Нашу, правдиво любити і спільними силами всім нам щиро трудитися для її розвитку і кріпости, а Твоєї слави. Дай нашому дорогому народові повсякчас провідників віруючих, розумних і чесних, та ревне священство; a широкому світові пошли розуміння нашої народньої Святої справи. Благослови, Великий Боже, нашу любу Отчизиу всім добром Твоїм, покрий її милосердієм Своїм, відверни від неї всі нещастя і положи край народній недолі. Христолюбивому нашому Воїнству дай кріпость, послух, на врагів-же побіду і одоління, а положивших за Отчизу і друзів життя своє в селеніях праведних упокой. Будь нам довготерпеливим і милостивим Отцем, Єдиним Покровителем, по молитвам Заступниці Нашої Владичиці Пресвятої Діви Mapiї i всіx Твоїх Святих. Амінь.