Угорщина прийняла Вселенського Патріарха Варфоломія у важливому візиті до Будапешта, де Він відвідав Центр Екзархії Вселенського Патріархату та надав підтримку ремонтним роботам Угорського православного екзархату.

Патріарх контролює ремонт Угорського православного екзархату в Будапешті

Угорщина, Будапешт – 27 вересня 2023 року. Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій здійснив історичний візит до Центру Екзархії Вселенського Патріархату, розташованого на вулиці Múzeum Utca в столиці Угорщини, Будапешті.

Під час цього важливого візиту Вселенський Патріарх особисто контролював роботи, які там виконувалися. Він відвідав приміщення Дослідного центру Вселенського Патріархату і звернув увагу на значущість робіт, що проводилися в цьому центрі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Основною метою цього візиту було проведення інспекції робіт із ремонту Угорського православного екзархату Універсального Патріархату, який знаходиться на вулиці Музейній. Його Всесвятість Патріарх Варфоломій висловив свою підтримку та благословення робітникам, які працювали над відновленням цього священного місця.

Цей візит Вселенського Патріарха Варфоломія відзначається як важливий подія для української та православної громади в Угорщині, а також для відносин між Вселенським Патріархатом і православними вірянами у всьому світі.