Приєднайтесь до наших інтерактивних дистанційних читань, щоб відзначити 102-у річницю Першого Всеукраїнського православного церковного собору УАПЦ та дізнатися про процес становлення автокефалії. Долучайтесь до цікавих обговорень та поділіться своїми дослідженнями та поглядами разом з нами на платформі Zoom 27 жовтня 2023 року о 10:00 ранку.

Дослідження історії та спадщини

Шановні колеги!

З радістю запрошуємо вас приєднатися до ІІ Академічних читань, які відбудуться під назвою «Перший Всеукраїнський православний церковний собор УАПЦ 14-30 жовтня 1921 року та процес становлення автокефалії». Ця подія відзначає 102-у річницю з дня проведення Першого Всеукраїнського православного церковного собору УАПЦ.

Заходи відбудуться 27 жовтня 2023 року та розпочнуться о 10:00 ранку. Щоб взяти участь, вам не потрібно буде виходити з дому, оскільки ми пропонуємо зручний формат дистанційного участі. Всі читання будуть проходити за допомогою віддаленого конференц-зв’язку на платформі Zoom.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Не пропустіть цю можливість долучитися до обговорення важливих подій в історії Української Православної Церкви та поділитися своїми дослідженнями та поглядами з колегами. Докладну інформацію про реєстрацію та розклад заходів буде надано в найближчий час.

З нетерпінням чекаємо на вашу участь у цих важливих Академічних читаннях!

Джерело: Волинська Православна Богословська Академія