Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, Наталія Шевчук, надіслала привітання Анатолію Козачку з його обранням на посаду старшого єпископа Української Церкви християн віри євангельської. У своєму листі вона висловила вдячність за співпрацю з попереднім старшим єпископом Михайлом Паночком та висловила надію на подальшу зміцнену співпрацю для досягнення блага для людей.

Привітання нового старшого єпископа Анатолія Козачка від голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Наталія Шевчук, голова Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, надіслала привітання Анатолію Козачку з нагоди завершення звітно-виборчої конференції Української Церкви християн віри євангельської та його обранням на посаду старшого єпископа.

У листі Наталія Шевчук привітала Анатолія Козачка та передала слова привітання його колегам, зокрема новообраному першому заступнику старшого єпископа – Віталію Яцюку. Також вона висловила вдячність за співпрацю з попереднім старшим єпископом Михайлом Паночком, який нині обіймає посаду скарбника братерства і був добрим другом Блаженноспочилого митрополита Мефодія (Кудрякова).

У своєму листі голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія зазначила, що новообраний старший єпископ Анатолій Козачок вступає на свою посаду в часи непростої воєнної ситуації. Вона засудила насильство та знищення культових споруд окупантами, зазначивши, що такі вчинки ніким і ніколи не можуть бути виправдані.

Наталія Шевчук висловила надію, що співпраця між їх громадською організацією та Церквою християн віри євангельської під керівництвом нового старшого єпископа буде продовжуватися та зміцнюватися. Вона висловила впевненість, що разом вони зможуть досягти більших успіхів у спільних проектах та діях на благо людей.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія