4 вересня в Києві відбувся особливий захід, присвячений духовному відновленню та підтримці українських військових. Національна академія культури та мистецтв організувала майстер-клас з іконопису, де учасники змогли об’єднати мистецтво, віру та життя.

Національна академія культури та мистецтв провела майстер-клас з іконопису для військових

Київ, 4 вересня – Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв стала місцем особливого духовного обміну. У цей день, академія відзначила не тільки важливу подію у сфері культури, але й висловила вдячність українським військовим за їхню відвагу та служіння Україні.

Зустріч відбулася у вигляді майстер-класу з іконопису, під назвою “Ізотерапія: ікона як мистецтво, віра і життя”. Українська художниця Ольга Карпенко поділилася своїм вмінням та знаннями з учасниками.

Виголосивши слова вдячності до українських військових, Olha Kopiyevska, виконувачка обов’язків ректора НАКККіМ, а також Оксана Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НАКККіМ, відзначили важливість подібних ініціатив для духовного розвитку суспільства.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця програма реалізується за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства оборони України, а також спільно з Національним заповідником Києво-Печерська лавра та Благодійним Фондом “Українська Лавра”.

Фотографії з події надані Тетяною Косінською.

Ця подія стала важливим моментом об’єднання культурної та духовної сфери України, де відзначили відвагу та внесок українських військових у захист країни та її культурної спадщини.

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України