Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній здійснив першосвятительський візит до Тернопільської землі, де він урочисто відслужив молебен у храмі Святого Апостола Андрія Первозванного та звернувся до вірян зі словами побажань та молитви за Україну, її воїнів та перемогу правди й справедливого миру. У найближчі дні Предстоятель планує провести ще кілька заходів, спрямованих на піднесення молитви та духовного єднання.

Предстоятель автокефальної Православної Церкви України звернувся до вірян та промовив молитву за перемогу та мир

Предстоятель автокефальної Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні прибув на благословенну Тернопільську землю з першосвятительським візитом та підніс молитву за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир в храмі Святого Апостола Андрія Первозванного м.Тернополя. Вітаємо Блаженнішого Епіфанія і молитовно зичимо многая та благая літа!

МОЛИТВА ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ НАД АГРЕСОРОМ

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь

Предстоятель УПЦ (ПЦУ) перебуватиме в нашому краю кілька днів, завтра Його Блаженство продовжить свій офіційний візит:

  • 31 травня
  • 8:45 – зустріч Предстоятеля в храмі Вознесіння Господнього м. Тернопіль (вул. Злуки, 21а);
  • 9:00 – освячення храму та Божественна літургія.
  • 1 червня
  • 8:45 – зустріч Предстоятеля в кафедральному соборі Свв. рівноапп. Костянтина та Єлени м. Тернопіль (вул. М. Тарнавського-Київська);
  • 9:00 – Божественна літургія.

Запрошуємо усіх спільно з Митрополитом Епіфанієм піднести молитву за Україну та справедливу перемогу, за військо та український народ!

Джерело: Пресслужба Тернопільської єпархії УПЦ (ПЦУ)