Україна відзначає 700-ту добу активного протистояння російському вторгненню, демонструючи єдність та непохитність перед ворогом. Не зважаючи на труднощі та втрати, українці продовжують молитви та підтримку волонтерів та захисників.

Трагічна ювілейна дата – 700 днів стійкості перед російською загрозою

700 днів боротьби за свободу та незалежність: Україна не зламалася перед російським агресором

Український народ продовжує вперто протистояти російському вторгненню, переживаючи труднощі та втрати. На цей трагічний ювілейний момент, коли минає 700-та доба боротьби, важко не відзначити нашу єдність та непереможність перед навіженим російським диктатором та схибленими зеленими солдатами позбавленими здорового глузду вбивць дітей, вагітних, людей похилого віку, науковців, медиків, працівників культури, спорту …

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Попри постійну небезпеку, обстріли та втрати, українці не здаються перед ворогом. В кожному храмі триває посилена постійна молитва за Батьківщину, за мужніх захисників, за волонтерів та тих, хто присвятив себе перемозі. В молитвах пам’ятаємо Воїнів-Героїв, які віддали своє життя, а також невинно вбитих мирних жителів.

Закликаємо не послабляти інтенсивність молитов, а навпаки, посилити їх. Це час, коли кожна родина та сім’я повинні тримати безперервну молитву за Україну. Віримо, що Господь почує наші молитви і прийде час перемоги, бо з нами правда, а там, де правда – там Бог, а де Бог – там і перемога! Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Героям довічна Слава, як на Небі так і на Землі!

Молитви за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир:

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній благословив у всіх храмах нашої Помісної Церкви підносити посилені молитви за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир ще в перші дні війни.

МОЛИТВА ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ НАД АГРЕСОРОМ:

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь