Архієпископ Павло відвідав Головне управління Національної поліції у Хмельницькій області, де нагородив офіцерів за їхню службу та обговорив подальшу співпрацю. Відзнаки для захисників правопорядку: архієпископ Павло відзначив поліцейських Хмельниччини У…