Митрополит Михаїл освятив новий іконостас у Городищі-2
У Свято-Троїцькому храмі села Городище-2 відбулася церемонія освячення нового іконостасу, яку очолив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл провів урочисту літургію у Свято-Троїцькому храмі села Городище-2,…
News,
2 роки тому
1 хв. читати
Соц.медіа