У Свято-Троїцькому храмі села Городище-2 відбулася церемонія освячення нового іконостасу, яку очолив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл провів урочисту літургію у Свято-Троїцькому храмі села Городище-2,…